Dlaczego warto kupić mieszkanie na aukcji? | Desa Locum

Dlaczego warto kupić mieszkanie na aukcji?

Aukcje nieruchomości to najlepszy sposób aby wyznaczyć cenę mieszkania, która odpowiada aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości, zależnej od inflacji, dostępność mieszkań, dynamiki płac, liczbie wydawanych pozwoleń. 

Zaletą kupna nieruchomości na aukcjach jest przede wszystkim szeroki wybór mieszkań pochodzących od wielu deweloperów, zgromadzony w jednym miejscu. Daje to Państwu możliwość porównania ofert, zastanowienia się i wyboru wymarzonej inwestycji bez presji czasu. Mieszkania dostępne na aukcjach DESA Locum są wyjątkowe i trudno dostępne.

Aukcje dają nowatorski dostęp do nieruchomości wszelkich możliwych rodzajów – począwszy od luksusowych apartamentów, poprzez budynki z historią, a skończywszy na nieruchomościach komercyjnych czy inwestycjach o alternatywnym charakterze.

Aukcje nieruchomości to bezpieczny sposób inwestowania. Dostępne w ofercie mieszkania zostały sprawdzone przez ekspertów DESA Locum, a Państwo mają dostęp do pełnej dokumentacji przed podjęciem decyzji o udziale w licytacji. Daje to Państwu możliwość zastanowienia się i dopasowania nieruchomości do własnych potrzeb bez presji czasu.

➝ Transparentność, przejrzyste i jasne zasady aukcji dla wszystkich.

➝ Bezpieczna forma inwestowania w sprawdzone nieruchomości.

➝ Równy i szeroki dostęp do informacji o wielu nieruchomościach z dużym wyprzedzeniem czasowym.

➝ Ustalenie ceny równowagi na aukcji daje pewność, że cena za daną nieruchomość jest rynkowa i odzwierciedla aktualne trendy.

➝ Dostęp do unikatowych i wartościowych nieruchomości.

➝ Możliwość zakupu jednej lub wielu nieruchomości w jednym czasie, możliwość dywersyfikacji portfela nieruchomości.

➝ Nienaganna reputacja sprzedających i ekspertów.

➝ Profilowanie aukcji pod kątem jednego typu nieruchomości w celu zgromadzenia większej liczby uczestników zdecydowanych na sprzedaż i zakup danego typu nieruchomości.

➝ Sprawdzenie nieruchomości i ich dokumentacji pod kątem zgodności ze stanem faktycznym.

➝ Dostęp do danych, rzetelnych analiz i rekomendacji rynkowych z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym w celu wyboru dogodnego momentu zakupu nieruchomości.